į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Produkcija

Trąšos skirtos vejų tręšimui bei samanų plitimui stabdyti. Trąšose esantys mikro ir makro elementai skatina žolės augimą, didina vejos dekoratyvumą, stiprina augalo fiziologinius procesus, didina savisaugą nuo nepalankių gamtinių sąlygų, ko pasekoje veja tampa intensyvesnės spalvos, vešlesnė. Trąšos greitai sumažina dirvos rūgštingumą paviršiniame dirvos sluoksnyje . Trąšose esanti geležis stabdo samanų vystimąsi ir sudaro nepalankias sąlygas jų plitimui.

NAUDOJIMAS. Trąšas tolygiai išbarstykite samanotuose vejos plotuose arba profilaktiškai visoje vejoje.Neberti trąšų ant betoninių trinkelių ar dekoratyvinių akmenų.

plačiau

Kaina: 10.00 EUR
Kiekis
 


Kitaip vadinamas vario sulfatu arba mėlynuoju akmenėliu. Skirtas augalų apsaugai nuo ligų.
Trūkstant vario, augaluose sumažėja chlorofilo kiekis. Jie pasidaro žalsvi, lapų viršūnės ima balti. Nudžiūsta vaismedžių viršūnės, atsiranda ataugų, skyla žievė. Pievose žūva geros varpinės žolės.

plačiau

Kaina: 1.00 EUR
Kiekis
 

Skystas kalio muilas ŽALIASIS yra natūrali augalų priežiūros priemonė, taip pat gali būti naudojamas kaip ploviklis arba skalbiklis. Kalio muilas yra išgaunamas iš augalinės kilmės žaliavos – saulėgrąžų aliejaus. Jis yra 100% biologiškai skaidus, nekenkia žmogui ir aplinkai, tinkamas naudoti ekologiniuose ūkiuose. Koncentruotas, prieš naudojimą reikia atskiesti vandeniu.

plačiau

Kaina: 2.50 EUR
Kiekis
 

Purškiamas kalio muilas ŽALIASIS yra natūrali augalų priežiūros priemonė, taip pat gali būti naudojamas paviršių valymui. Kalio muilas yra išgaunamas iš augalinės kilmės žaliavos – saulėgrąžų aliejaus. Jis yra 100% biologiškai skaidus, nekenkia žmogui ir aplinkai, tinkamas naudoti ekologiniuose ūkiuose. Paruoštas naudojimui.

 

plačiau

Kaina: 2.50 EUR
Kiekis
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9